SKŁAD

Natalia Kwiatkowska

_DSC7563Natalia pochodzi z Bieszczad i tam też zaczynała swoje przygody z  muzyką, śpiewając pieśni łemkowskie, ukraińskie, rosyjskie oraz poezję śpiewaną.  Studiując w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz biorąc udział w krakowskich jam session , zaczęła zajmować się muzyką na „poważnie”. Obecnie jest wokalistką zespołów Cheap Tobacco, The Missing Part oraz Ornery Broad. Występuje również solowo. Prowadzi warsztaty oraz uczy śpiewać. Współpracowała z: Jarek Śmietana, Wojtek Pilichowski,  Mike Parker, Limboski, Jacek Korohoda, Jacek Prokopowicz, Arek Osenkowski, Krissy Matthews, Noel Couts, Joanna Pilarska, Billy Neal. W latach 2015, 2016,2018 oraz 2019 została wybrana najlepszą bluesową wokalistką w kraju (wg. czytelników kwartalnika „Twój Blues”, a w 2019 oraz w 2022 roku została nominowana do wokalistki „Rocku” Antyradia.

Robert Kapkowski

_DSC7691Robert urodzony w Częstochowie, długo nie wiedział z czym zwiąże swoją przyszłość. Miał zostać piłkarzem jednak na szczęście dla zespołu wybrał muzykę:) Swoje pierwsze poważne muzyczne kroki stawiał właśnie z Cheap Tobacco. Współpracował m.in. z Yuuki,  Stan Beckenbridge, Gienek Loska Band, Jorgos Skolias, Jarek Śmietana, Jacek Korohoda. Na stałe jest gitarzystą zespołów: The Missing Part oraz Cheap Tobacco. Z zespołem Kraków Street Band, którego gitarzystą był przez 4 lata, dotarł do finału programu Must Be The Music.

Michał Bigulak

_DSC7738Basista oraz gitarzysta z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Naukę gry na gitarze akustycznej rozpoczął jeszcze w szkole podstawowej. W latach 2008/2009 uczeń Szkoły Muzycznej Yamaha w Bielsku-Białej w klasie gitary basowej. W latach 2013/2014 uczeń Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Uczestnik warsztatów w „Muzycznej owczarni” w Jaworkach (2012) oraz „Blues nad Bobrem” w Kliczkowie (2011) gdzie uczył się pod okiem m.in. Wojciecha Pilichowskiego, Adriana Maruszczyka, Tomasza Grabowego, Bartosza Królika. Obecnie produkuje i nagrywa. W całości nagrał i zmiksował płytę Pauli Wolski „Lato”.

Bartek Kołodziejski

_DSC7718Całe dzieciństwo spędził w Jaworkach w Muzycznej Owczarni, gdzie miał okazję już jako kilku latek grać z tuzami polskiej sceny muzycznej. Choć jest jeszcze młody zyskał sobie uznanie takich muzyków jak Wojtek Pilichowski, na którego warsztatach prowadzi sekcje muzyczne.

Cheap Tobacco Band Official Website